Dar uczenia się - Ronald D. Davis, Eldon M. Braun

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,50 zł 29.50
Cena w innych sklepach: 32,90 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.375
Producent: Zysk i S-ka
Kod produktu: 4289-4713E

Opis

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo Sp. J. Tadeusz Zysk Aldona Zysk
ISBN: 8372988501
Stron: 380
Oprawa: miękka


Dar uczenia się jest kontynuacją i poszerzeniem przełomowego Daru dysleksji tych samych autorów. Obok już znanych metod prezentuje nowe, mające zastosowanie w korekcji wielu zaburzeń uczenia się. Oprócz dysleksji odnosi się ona do:

*ADD (zespół deficytu uwagi), 
*ADHD (ADD z towarzyszącą hiperaktywnością), 
*kłopotów z matematyką (akalkulia i dyskalkulia) 
*kłopotów z pisaniem odręcznym (agrafia i dysgrafia).

Swoje sprawdzone techniki autorzy prezentują w sposób na tyle przystępny, że każdy nauczyciel, rodzic, terapeuta czy sama osoba mająca trudności w uczeniu się może je z powodzeniem zastosować i dzięki temu przyjąć swój dar i uczyć się z radością.

Książka ta prezentuje niezwykły punkt widzenia na kwestię zaburzeń uczenia się. Korzystając z własnych doświadczeń życiowych, Davis dzieli się wiedzą, którą każdy powinien posiadać.

"Library Journal"


Praca Davisa to wyraz zrozumienia i zachęty dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w świecie pełnym niejasności i frustracji.

"Eclectic Book Reviews"

 

Ronald D. Davis dorastał, cierpiąc na zaburzenia uczenia się. Chociaż nie był w stanie poradzić sobie w systemie szkolnym, dzięki kursom technicznym odniósł sukces w wielu przedsięwzięciach. Był praktycznie analfabetą do trzydziestegoósmego roku życia, kiedy odkrył sposób pozwalający na umysłowe orientowanie własnej percepcji, dzięki któremu nauczył się czytać, pisać oraz literować. Poświęcając się pomocy ludziom z darem dysleksji, w roku 1981 założył Reading Research Council, a w 1995 Davis Dyslexia Association International. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na zindywidualizowane programy Davis i jego organizacja przeprowadzają corocznie ponad dwieście warsztatów dla profesjonalistów w dziedzinie uczenia na całym świecie. 
Eldon M. Braun jest byłym agent reklamowym i dyrektorem twórczy, współautorem Daru dysleksji.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Sonda
Przy zakupie książki kieruję się przede wszystkim:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl