
Producent
-
Aetos (4)
-
Akuracik (1)
-
Bukowy Las (1)
-
Charaktery (4)
-
Czarne (1)
-
Difin (16)
-
Dobra Literatura (1)
-
Dom Wydawniczy PWN (1)
-
Edycja Św. Pawła (3)
-
Emka Studio (1)
-
Eneteia (1)
-
eSPe (13)
-
Esprit (14)
-
Feeria (2)
-
Flos Carmeli (2)
-
Fraszka Edukacyjna (3)
-
Fronda (3)
-
GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (16)
-
Harmonia (21)
-
Impuls (6)
-
Instytut Psychologii Zdrowia PTP (1)
-
Iskry (6)
-
Jedność (2)
-
K.E. Liber (4)
-
Koinonia (1)
-
Logos (18)
-
Media Rodzina (12)
-
Media Rodzina (3)
-
Muza (1)
-
PAX (1)
-
Pomoc (1)
-
Pure Profit (1)
-
Read Me (1)
-
Rebis Dom Wydawniczy Sp.z o.o. (4)
-
RTCK (4)
-
Salwator (2)
-
Scholar (2)
-
Studio Emka (1)
-
Św. Stanisław BM (1)
-
Trio (1)
-
UMCS, Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (2)
-
Vivante (1)
-
Vocatio (7)
-
WAB (1)
-
WAM (20)
-
Wektory (1)
-
Więź (1)
-
Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. (1)
-
Wydawnictwo Księży Sercanów DEHON (1)
-
Wydawnictwo Lekarskie PZWL (3)
-
Wydawnictwo Literackie (2)
-
Wydawnictwo M (7)
-
Wydawnictwo Metody Krakowskiej (1)
-
Wydawnictwo Naukowe PWN (1)
-
Wydawnictwo Św. Wojciech (4)
-
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego (8)
-
Wydawnictwo W drodze (41)
-
Zysk i S-ka (4)
Cena
-
od
do
Wypalenie zawodowe pracowników medycznych - Ewa Wilczek-Rużyczka

Publikacja zawiera analizę przyczyn i konsekwencji wypalenia zawodowego u lekarzy i pielęgniarek, opartą na wyjaśnieniu zachowań i procesów psychicznych proponowanych przez współczesną psychologię. W książce przedstawiono podstawowe pojęcia i koncepcje dotyczące wypalenia zawodowego i stresu oraz najważniejsze osiągnięcia badawcze i praktyczne autorów polskich i zagranicznych.
Dostępność: brak informacji
Rak duszy. O alkoholizmie - Ewa Woydyłło

"Książka podsumowuje wieloletnie doświadczenia autorki (jako psycholog zajmuje się leczeniem uzależnień), dedykując czytelnikom: opowieść o własnej drodze do zawodu terapeuty uzależnień wiedzę o tym, czym jest uzależnienie poradę, jak z nim walczyć przy pomocy ruchu AA i jak żyć z uzależnionym wiarę w to, że można nauczyć się z powodzeniem kierować własnym życiem i osiągać zamierzone cele. A wszystko dlatego, że "Wszyscy jesteśmy od czegoś uzależnieni" i "Nikogo nie możemy zmienić " najwyżej siebie.
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Przerwane macierzyństwo - Tonino Cantelmi, Cristina Cacace, Elisabetta Pittino

Grono włoskich specjalistów w przystępnej formie omawia zasadnicze problemy natury psychicznej i psychologicznej, które są związane z ciążą, a następnie zjawisko, które od lat nazywane jest „syndromem poaborcyjnym”. Książka nie jest napisana z pozycji ideologicznych, ale terapeutycznych. Chodzi w niej o pomoc kobietom dotkniętym tym syndromem.
Dostępność: brak informacji
My - rodzice dorosłych dzieci - Ewa Woydyłło

Książka ta, to drugi - po Sekretach kobiet - pisany gabinet terapeutyczny. Jest to rodzaj poradnika dla rodziców, którzy nie są zadowoleni ze swoich dorosłych dzieci. Inaczej wyobrażali sobie ich życie, zamartwiają się ich wyborami, pielęgnują poczucie winy za błędy wychowawcze i w wpadają w pułapkę gniewu depresji i zgorzknienia.
Dostępność: brak towaru



